Від Токіо 1964 до Токіо 2020/21: українці в Японії
Нещодавно завершились Олімпійські ігри у Токіо (Японія). Вони мали відбутись за графіком у 2020 році, але пандемія завадила цьому. Оргкомітет та Міжнародний Олімпійський Комітет змушені…
Sportsrodovid is the place, where your unique stories live.
Writing interesting stories is interesting. But my aim is more. I’m not satisfied with the best articles. They must be exceptional.
I believe that unique stories on “Sports rodovid” can make the life of each reader richer and full and the whole society – stronger, more confident, unbroken and educated.
The mission of our journal is to keep stories of body upbrining, sports and Olympic movement as Ukrainian national memory.
Our slogan – “If you know the history, you win!”
Here we suggest all interesting for you: the history of Ukrainian and world sport, sport in Diaspora, articles about famous and remarkable sportsmen.
Thanks to the journal “Sports rodovid” thousands of Ukrainians have a splendid opportunity to learn the history in order to win!
Thanks to you, our followers, in each corner of the world there is at least one Ukrainian person, who will learn and give his knowledge to his descendants. It will help to keep stories of body upbrining, sports and Olympic movement as Ukrainian national memory!
Visit our site and don’t forget to sign up!
Нещодавно завершились Олімпійські ігри у Токіо (Японія). Вони мали відбутись за графіком у 2020 році, але пандемія завадила цьому. Оргкомітет та Міжнародний Олімпійський Комітет змушені…
Остап Вишня (Губенко Павло Михайлович) геній українського гумору. Його смачна сатира була і є унікальною! Життєвий шлях Павла Михайловича – це драма, трагедія, успіх, феєрія,…
Олімпійські ігри без перебільшення феном сучасного глобального суспільства. Це явище «без кордонів». Чому в певній мірі сприяє глобальна естафета олімпійського вогню від Олімпії до місця…
Постать Івана Миколайовича Боберського настільки помітна, що у радянські часи України, про нього всіляко забували. Ба більше забороняли згадувати. Наявна інформація знаходилась в архівах без…
Супербоул – це унікальне явище, це феномен американського спорту. Це вже не лише гра, а друга релігія. Мільйони любителів американського футболу чекають на це яскраве…
Галина Петрівна Бакшеєва унікальна тенісистка. Її досягнення вражають – дворазова переможниця Вімблдонського турніру серед дівчат (1961 та 1962 років), тринадцяти разова чемпіонка СРСР та п’ятнадцятиразова…
“Вітаємо із заснуванням журналу “Спортивний родовід”. Будемо раді нашій подальшій співпраці”
“Прекрасна ініціатива і матеріал. Особлива подяка за чудову статтю про історію спортивно-вишкільного табору. З радістю слідкуватимемо за новинками!”
“Ґратулюю! Це не тільки дуже цікава ініціатива але і потрібна. Мати таке видавництво он-лайн буде дуже інформативно і можемо ділитися нашими історіями по цілому світі. Бажаю успіхів. Сам як бувший успішний футболіст буду часто читати”
«Це чудова думка про он-лайн журнал. Може всіх з’єднати. Гасло дуже могуче»
«Олексій! Ґратулюємо за ініціативу та бажаємо успіхів у видавничій ділянці! Бажаємо наснаги і витривалості та всього найкращого!!!»
«Вітаю! Гарна ідея, бажаю журналові розвитку і вдячних читачів! Так, звісно, ми раді бути вашими партнерами».
«Добрий день. Цікавий проект, який став продовженням нашої співпраці. Підтримуємо онлайн журнал «Спортивний родовід»
«Вітаю. Проект дуже актуальний і ми підтримуємо журнал»
«Хочемо запевнити Вас, що будемо Вашими постійними читачами»
«Лиш з насолодою перечитала «Спортивний Родовід». Стільки цікавої інформації. Будемо всебічно співпрацювати з вами»
«Вітаю, тішуся».
«СУМ підтримує журнал у висліді гарних традицій співпраці»
«Задум хороший. «Сокіл» підтримує журнал»
«Супер ідея. Буду підтримувати»
«Привіт! На мою думку я особисто підтримаю проєкт і вам дякую що ви почали цей т.з. онлайн журнал. Давно чекаємо такий журнал щоб зберегти історію спорту. Також Український Спортовий Музей і Дім Слави підтримує проєкт».
«Мета Ваша добра і думаю у сучасному світі онлайн журнал буде більш доступний зацікавлиним ніж друковане слово на папері.Багато цікавого Ви зібрали та описали. Припускаю не легко так багато матеріялу опрацювати. За владику Бориса було цікаво читати із двох причин. Не лише його біографія цікава але і ужиток спортової термінології діяспори/Боберського, бажання українізувати мову»
«Ми в Музеї-Архіві на 100% піддержуємо Ваш проєкт і погоджуємося без застережень на те щоб уживати матер’яли з наших збірок і зобов’язуємося співпрацювати з Вами».
Thanks to you, the subscribers of the Journal, we strive to develop the Journal and write more new and interesting articles for you!
If you wish to support this project, please follow the link. We will be grateful for your support!